використання платформ для дистаційного навчання Mikrosoft Teams

Про роботу у Microsoft Teams описати можна наступним чином:

Освітню діяльність ліцею організовано на базі платформи Microsoft Teams, який можна встановити на смартфон з сервісу Play Market Microsoft Teams . Засоби MS Teams дозволяють повністю реалізувати всі компоненти навчального процесу, використовувати інноваційні педагогічні підходи та методики.

Щоб отримати обліковий запис учня та вчителя потрібно звернутися до адміністратора з повідомленням. Адміністратором нашої платформи є Коваленко Тетяна Миколаївна, яка отримала безкоштовну підписку для нашого закладу та пройшла спеціальний курс з адміністрування в Microsoft Teams

Інстукція для викладачів. Нижче є відео, де можна переглянути налаштування навчального процесу за допомогою Microsoft Teams (https://www.youtube.com/watch?v=PZ4MFfm1aT4 )

.

Інструкція для здобувачів освітив. (файл додається)

Інструкція з виконання завдань (файл додається)

Освітній простір за обліковим записом доступний для здобувачів освіти з будь-якого комп'ютера чи смартфона, дозволяє користуватись усіма програмними додатками.

Платформа забезпечує постійний зв’язок, обговорення у групі та персонально з викладачем заохочує спільноту до навчання. Призначення завдання, важливі події, терміни та нагадування автоматично додаються у розклад та обов’язково відображаються у повідомленнях.

Синхронні заняття

В режимі реального часу викладачам надається аналітика щодо активності слухачів, завдань, спілкування та зворотнього зв’язку.

Синхронні заняття проводять в режимі реального часу з демонстрацією екрана. До уроку за необхідністю додається медіа контент, гейміфікація. За потреби підключається електронна дошка.

Комунікація з групою підчас уроку можлива через чат, підняття руки. Безпосередньо під час уроку можуть проводитися короткі опитування.

Заняття можуть записуватися та залишатися доступними для повторного перегляду.

Асинхронні заняття

Наповнення навчальним контентом здійснюється у папках загального доступу. Здобувачам освіти надаються відеоуроки, конспекти, презентації, матеріали з посиланнями на додаткові ресурси. Можливий спільний доступ для одночасної роботи над проектами у групі за допомогою SharePoint. Зручній обмін файлами та повідомленнями в Teams робить освітній процес насиченим та динамічним.

Контроль знань

Викладачі створюють та роздають завдання із контентом включеним з OneDrive, посиланнями, тестами Forms та інших освітніх ресурсів. Завдання можуть роздаватися як однакові для кількох груп або призначаються індивідуально.

Здобувачам освіти доступні майбутні та вже здані завдання, прогрес виконання можна регулювати в рамках встановлених термінів.

Строки, дати закриття та плани завдань автоматично відображаються у журналі. Оцінки також автоматично виставляються в журнал та можуть бути експортовані в відомість успішності.

Проведення опитування та тестування з Forms задіює інструменти для аналізу в режимі реального часу, які дозволяють отримати зведену інформацію, а також ознайомитись з результатами окремих учнів. Результати контролю можна експортувати в MS Excel для більш детального аналізу.

Оцінювання

Для здобувачів освіти діє прозора та зрозуміла система оцінювання. Для кожного виданого завдання вказуються критерії та стандарти з розподілом балів. За допомогою циклу зворотнього зв’язку оцінене завдання повертається слухачеві разом із коментарями, рецензіями, зауваженнями.

Учні отримують свої оцінки в режимі реального часу та завжди можуть розраховувати на зворотню комунікацію з викладачем.

Результати за тестуванням виставляються автоматично в журнал.

Інструкція Microsoft Teams (файл додається)