ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

ПОДОРОЖ У МИНУЛЕ

Наш учбовий заклад було засновано у 1954 році як гірничо-промислова школа (ГПШ). Перший директор О.В. Вінніков (1954-1957р.р.).  В 1957 р. ГПШ перейменована в будівельне училище № 39 (директор І.С. Єлізаров – 1961-1965р.р.).

У 1961 р. будівельне училище перейменовано в професійно-технічне училище №83 (ПТУ №83). У різні роки його директорами працювали:

• В.Ф. Авраменко,
  • В.І. Крамчанінов,
  • М.Г. Горобченко,
  • В.М. Худолій.

1 вересня 2004 р. ПТУ № 83 реорганізовано в «Білицький професійний ліцей». Директор ліцею з 2004 р. Л.І. Басова.

За 66 років існування навчального закладу підготовлено біля 20 тисяч працівників різних спеціальностей: прохідників, електрослюсарів підземних, робітників очисного вибою, машиністів шахтних машин і механізмів, машиністів врубмашин, монтажників,  мулярів,  мулярів-штукарів, бетонників, теслярів, сантехніків, кухарів, кондитерів, продавців.

Випускники  – гордість ліцею:

• С.А.Медюк – заступник директора училища з навчально-виробничої роботи, Л.В. Горобченко – майстер виробничого навчання, Н.В. Русанова – викладач спецдисциплін кулінарного профілю, Фурсова О.І. – майстер виробничого навчання, Володимир Швецов – учасник бойових дій в Афганістані, кавалер ордена Червоної Зірки.