АДМІНІСТРАЦІЯ

Баркар Вікторія Іванівна

Barkar Victoria

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, виконуюча обов’язки директора, викладач української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецкій області.

WORKINGSKILLS (РОБОЧІ НАВИЧКИ, УМІННЯ),

Softskillsкомунікабельність, логічне мислення, аналітичні здібності, уміння вдосконалювати знання і практичні навички в роботі, здатність до самоосвіти та швидкого навчання, уміння працювати у команді та з аудиторією, адаптивність до змін.

Digitalskillsупевнений користувач Windows, MS Office, Internet, робота з програмами (текстові редактори, засоби візуалізації, видавничі системи). Робота з навчальними програмами, базами даних, електронними бібліотеками, Е-посібниками, енциклопедіями, словниками тощо.

МОВИ (РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ)

Українська та російська мови – вільне володіння, англійська мова – зі словником.

ДОСВІД РОБОТИ

Стаж роботи: стаж педагогічної роботи становить 23 роки, методист НМЦ ПТО у Донецькій області – 6 років.

Досвід роботи у загальноосвітньому закладі освіти.

Стаж роботи на посаді учителя української мови та літератури Білицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Донецької області (1999-2001 рр.).

Досвід роботи у ПТНЗ.

Стаж педагогічної роботи у Білицькому професійному ліцеї становить 20 років. Призначена на посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи (2018 р.). На посаді виконуючої директора Державного навчального закладу «Білицький професійний ліцей» (2018 р.). Стаж на посаді методиста НМЦ ПТО у Донецькій області 5 років. Працюю викладачем української мови та літератури у ПТНЗ 20 років. Працювала заступником директора з виховної роботи (2005-2007 р.).

ОСВІТА

У 1999 році закінчила  Слов'янський державний педагогічний інститут. Кваліфікація «Вчитель української мови та літератури».

У 2013 році закінчила Донецький гірничий технікум імені Є.Т.Абакумова за спеціальністю «Підземна розробка корисних копалин та здобула кваліфікацію технік-технолог гірничий.»

У 2017 році присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» за категорією «Вчителі української мови та літератури».

у 2022 році закінчила Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти освіти, здобула кваліфікацію: ступень вищої освіти магістр, галузь знань "Управління та адміністрування" за спеціальністю "Менеджмент"

ПУБЛІКАЦІЇ

Автор понад 10 публікацій мовознавчого напрямку, розглянутих та затверджених навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Донецькій області.

ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ

• В рамках проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за фінансової підтримкм Європейського Союзу, за допомогою громадської організації «Ла Страда-Україна», в ліцеї створено службу порозуміння «Медіатори», яка працює для забезпечення гендерної рівності, запобігання всім видам гендерного насильства, зокрема насильства в сімї, забезпечення прав прав дітей (оформлено кабінет);
  • В рамках участі у ХІ Міжнародній виставки «Інноватика в сучасній освіті» особисто винесена Подяка за вагомий внесок у забезпечення сучасного розвитку освіти. Ліцей нагороджений:

-  Дипломом та Бронзовою медаллю у номінаціі «Розробка й провадження інноваційних засобів навчання, проектів, програм і рішень у закладах освіти» (2019 рік).

- Дипломом та срібною медаллю в номінаціі «Дуальна форма здобуття освіти як дієвий механізм підвищення якості підготовки фахівців» (2020 рік).

- Дипломом та золотою медаллю в номінаціі «Інноваційна діяльність закладів освіти як важливий фактор забезпечення якості освіти» (2020 рік).

• Нагороджена Міністерством освіти і науки України особисто  Почесною грамотою за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти (2020 рік).
  • член журі мовно-літературних конкурсів учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  • модератор Регіональних науково-практичних семінарів, інтернет-конференцій, круглих столів, методичних брифінгів.

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Постійно, як керівник закладу впроваджую та реалізую право громадян на отримання первинної професійної підготовки здобувачів освіти. Є ініціатором інноваційної освітньої діяльності, що спрямована на створення та вдосконалення нових знань навчальних та виховних систем, що істотно поліпшують результати освітньої діяльності.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Є учасником міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті».

ХОБІ

Читання, подорожі, кулінарія

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ

Активна життєва позиція, професійна мобільність, працездатність; відповідальність, творчий підхід, наполегливість, творча особистість.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

E-mail: viktoriya_barkar@ukr.net