A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад

"Білицький професійний ліцей"

ПЛАН ЗАХОДІВ

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                             НАКАЗ 

                                                                     ДНЗ «Білицький ПЛ»

                                                               № 5 від 03.01.2020

 

ПЛАН заходів

ДНЗ «Білицький ПЛ» спрямовані на запобігання і

 протидії корупції на 2020 рік

 

 1. Продовжити реалізацію положень Закону України 1700-VII від 14.10.2014 про «Про запобігання корупції», інших нормативно-правових актів в сфері запобігання і протидії корупції.

Структурні підрозділи ДНЗ «Білицький ПЛ».

Постійно.

 1. Здійснювати контроль за додержанням вимог законодавства про запобігання і протидії корупції. Посилити роботу спрямовану на попередження хабарництва, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів звернувши особливу увагу на роз’яснення  вимог актів законодавства з питань запобігання і протидії корупції.

Відділ кадрів, бухгалтерія, структурні підрозділи ДНЗ «Білицький ПЛ».

Постійно.

 1. Вживати дії щодо недопущення хабарництва, поборів, зловживання службовим становищем та викорінення цих негативних явищ. Приділяти особливу увагу підвищенню морально-етичних і професійних норм поведінки серед працівників навчального закладу.

Керівники структурних підрозділів ДНЗ «Білицький ПЛ», уповноважена особа з питань запобігання і протидії корупції.

Постійно.

 1. Ознайомити працівників навчального закладу щодо кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності за порушення законодавства в сфері запобігання і протидії корупції.

Уповноважена особа з питань запобігання і протидії корупції.

Січень, лютий.

 1. З метою запобігання і протидії корупційним та злочинним проявам під час прийому на перший курс провести наради-заняття з членами сприймальної комісії, щодо суворого дотримання ними Правил прийому та вимог Положення про приймальну комісію, на яких акцентувати увагу на суворий контроль за дотриманням єдиних вимог за затвердженням критеріїв щодо прийому на перший курс абітурієнтів.

Уповноважена особа з питань запобігання і протидії корупції.

Травень, червень.

 1. Створити відповідні умови, які виключають можливість протекціонізму та хабарництва під час вступної кампанії. Скарги та заяви, які поступають від абітурієнтів та їх родичів, пов’язані зі вступом до навчального закладу, розглядати на засіданнях приймальної комісії та забезпечити об’єктивність їх вирішення згідно вимог чинного законодавства. Зарахування до навчального закладу провести в умовах широкої гласності на відкритому засіданні приймальної комісії.

Відповідальна особа приймальної комісії, в.о. директора, члени приймальної комісії.

Липень, серпень.

 1. Провести аналіз роботи приймальної комісії за результатами прийому здобувачів освіти у 2020 році.

Відповідальна особа приймальної комісії, в.о. директора.

Вересень, жовтень.

 1. Максимально забезпечити компетентність та гласність під час проведення підсумкових занять (іспити, заліки, захист практики, ДКА).                                     

Класні керівники, майстри виробничого навчання.

У період підсумкового контролю.

 1. Провести роз’яснювальну роботу серед викладачів, здобувачів освіти і співробітників навчального закладу щодо недопущення такого негативного явища як протекціонізм, подарунки викладачам та майстрам в/н від учнів.

Класні керівники, майстри виробничого навчання.

У період підсумкового контролю.

 1. Проводити аналіз фінансово-господарської діяльності ДНЗ «Білицький ПЛ».. Здійснювати заходи щодо усунення виявлених недоліків та недопущення причин і умов, що зможуть спричинити корупційні та злочинні прояви. Вживати заходи щодо винних осіб, притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства.

Головний бухгалтер.

Постійно.

 1. Проводити аналіз правильної роботи та своєчасної виплати заробітної плати працівникам та стипендії учням ліцею.

Головний бухгалтер.

Постійно.

 1. Проводити аналіз використання власних надходжень до спеціального фонду кошторису доходів та видатків.

Головний бухгалтер.

Постійно.

 1. З метою запобігання порушень законодавства про бюджетну систему здійснювати контроль щодо використання бюджетних коштів відповідно їх цільовому призначенню та в обсягах, що не перевищують межі затверджених видатків.

Головний бухгалтер.

Постійно.

 1. Проводити аналіз виконання платіжно-розрахункової дисципліни в ліцеї.

Головний бухгалтер.

Постійно.

 1. Забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства про проведенні закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти та прозорість у їх проведенні.

Головний бухгалтер.

Постійно.

 1. Забезпечувати контроль за розглядом звернень громадян, вживати заходів щодо недопущення порушення Законів України «Про звернення громадян «Про доступ до публічної інформації». Попереджувати безпідставну відмову фізичним і юридичним особам у наданні інформації, яка передбачена чинним законодавством. Неухильно дотримуватися прав і свобод людини і громадянина.

Керівники усіх структурних підрозділів.

Постійно.

 1. З метою оперативного реагування та попередження правопорушень, своєчасно інформувати директора та педагогічних працівників про виявлені факти корупційних правопорушень, в т.ч. конфлікту інтересів.

Керівники структурних підрозділів, уповноважена особа з питань запобігання і протидії корупції.

Постійно.

 1. Активно залучати органи учнівського самоврядування для проведення відповідного анкетування, створення інформаційних стендів та організації телефонів довіри.

Відповідальний з навчально-виховної роботи, класні керівники, майстри в/н, уповноважена особа за питань запобігання і протидії корупції.

Постійно.

 1. Вживати заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

В.о. директора, головний бухгалтер, керівники структурних підрозділів, уповноважена особа з питань запобігання і протидії корупції.

Постійно.

 1. Заслуховувати на засіданнях педагогічної ради питання про стан виконання заходів спрямованих на запобігання і протидії корупції у ліцеї.

Уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції в ліцеї.

Щорічно.

 1. Підготувати проект Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в ДНЗ «Білицький ПЛ» на 2021 рік до 25.12.2020р.

Уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції.

До 25.12.2020р.

 

 

Уповноважена особа з питань запобігання

та протидії корупції                                                                                          В.В. Захарова

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень