СЛІДАМИ ЧОРНОБИЛЮ

Дата: 04.05.2020 09:16

До 34 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС 27 квітня 2020 року під керівництвом викладача хімії і біології Державного навчального закладу “Білицький професійний ліцей” Головко Д.Ю. була проведена дистанційна підготовка та участь здобувачів освіти у Всеукраїнському конкурсіСлідами Чорнобилю” від проекту «На Урок» та НТУ «ХПІ». Головна мета конкурсу – звернути увагу підлітків на проблеми довкілля, заохотити їх цікавість до розвитку альтернативної енергетики.

Здобувачі продемонстрували знання про те, які наслідки мало руйнування одного з енергоблоків Чорнобильської атомної електростанції, як аварія вплинула на здоров'я людей та стан довкілля.

І місце - учень групи № 1-19 Грідчин Андрій,

учениця групи № 3-19 Степанян Лоліта

учень групи № 3-19 Туліна Віра

ІІ місце - учень групи № 23-18 Скородєд Владислав

учень групи № 31-17 Гудь Олександр

учениця групи № 3-19 Литвин Тетяна

ІІІ місце - учень групи № 21-18 Банішаускас Сергій

учень групи № 1-19 Ясеницький Данило

Участь у конкурсі також взяли учень групи № 31-17 Годлик Владислав, учениці групи № 23-18 Капітонова Єлизавета та Пучкова Крістіна

Урочисте вручення дипломів та сертифікатів відбудеться після закінчення карантину.

Бажаємо нашим ліцеїстам успіхів та здоров’я!