Особливості роботи з обдарованими учнями

Дата: 22.02.2021 12:30

В межах співпраці Навчально - методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 19.02.2021 року відбулося  он-лайн засідання круглого столу «Шляхи вдосконалення мовної освіти в Новій українській школі: цифровізація навчання, підготовка до ЗНО, робота з обдарованими дітьми» для викладачів української мови на якому були присутні майже всі викладачі української мови та літератури закладів П(ПТ)О області. В межах співпраці Навчально - методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 19.02.2021 року відбулося  он-лайн засідання круглого столу «Шляхи вдосконалення мовної освіти в Новій українській школі: цифровізація навчання, підготовка до ЗНО, робота з обдарованими дітьми» для викладачів української мови на якому були присутні майже всі викладачі української мови та літератури закладів П(ПТ)О області. Вікторія Баркар, викладач ДНЗ «Білицький професійний ліцей» поділилася досвідом роботи з учнями з метою підвищення якості навчальних досягнень; із шляхами пошуку талановитих, обдарованих учнів ЗП(ПТ)О.